Logo

ocelacky_triatlon_2024_deti_4

Logo

Filtrační systém

Zapnout opakovač

Výsledky závodů

JmenoPříjmeníPohlavíChipStartovní čísloNar.KategorieTýmPlavaniDepo1KoloDepo2BehPocet okruhuCelkově v závoděPodle pohlavíCelkový čas
KateřinaHoláŽenaTT241242009kategorie 40:03:38.670:00:57.120:07:49.990:00:26.810:04:25.440110:17:18.01
EliškaFigurováŽenaTT246292009kategorie 4PK Bohumín0:03:45.630:00:56.880:07:43.970:00:26.780:04:28.870220:17:22.14
VojtěchAradskýMužTT256392009kategorie 4PK Bohumín0:03:34.400:01:10.460:07:16.700:00:29.380:04:56.060310:17:27.00
MaxmiliánHolýMužTT251342011kategorie 40:03:55.120:00:58.940:08:05.430:00:29.660:03:59.480420:17:28.63
ZuzanaVeseláŽenaTT243262010kategorie 4Triatlon team Opava0:03:56.570:00:57.980:07:58.670:00:31.340:04:39.000530:18:03.56
TerezaCzernáŽenaTT247302010kategorie 4PK Bohumín0:04:41.280:01:14.550:08:30.910:00:34.450:04:49.930640:19:51.11
Matěj MaximAxmanMužTT262452010kategorie 4DK BIKESHOP Racing Team0:05:45.980:01:07.430:07:41.080:00:51.160:04:50.860730:20:16.50
AnnaAradskáŽenaTT257402011kategorie 4PK Bohumín0:03:55.120:01:03.520:08:59.950:00:30.660:05:52.390850:20:21.64
NatálieKrpcovaŽenaTT248312011kategorie 4Rocktechnik triatlon0:05:31.970:00:45.200:09:00.190:00:26.360:05:02.440960:20:46.15
ŠimonVeselýMužTT259422009kategorie 4Veselí0:05:21.510:01:35.250:08:37.070:00:28.980:04:48.1501040:20:50.97
VojtěchNovákMužTT260432011kategorie 4AK a PK Bohumín0:05:32.990:01:44.330:08:54.620:00:31.940:04:34.1801150:21:18.05
KubaMrázMužTT250332011kategorie 40:05:43.530:01:29.070:08:18.750:00:32.720:05:31.4801260:21:35.55
RichardŠtěrbaMužTT261442010kategorie 40:06:10.100:01:14.820:07:58.940:00:38.760:05:39.2201370:21:41.84
KláraKaletováŽenaTT253362010kategorie 4BonaSTAR0:03:51.440:01:11.080:10:05.960:00:29.680:06:06.1401470:21:44.30
RoziRybářováŽenaTT240232010kategorie 40:04:40.980:01:00.780:09:39.890:00:40.460:05:57.1501580:21:59.26
BarboraStochováŽenaTT244272009kategorie 4SK Oceláci Ostrava0:05:00.190:01:51.330:08:52.070:00:30.810:05:45.4801690:21:59.88
TerezaHorákováŽenaTT249322011kategorie 4SK Oceláci Ostrava0:05:15.360:01:04.530:09:53.360:00:35.850:05:45.28017100:22:34.37
LukášLaubrMužTT254372011kategorie 40:06:09.230:02:03.420:10:42.640:00:33.660:05:33.7601880:25:02.71
AlešVávraMužTT9591062011kategorie 40:07:28.670:01:45.820:10:42.610:00:34.490:04:44.9501990:25:16.54
VáclavHudečekMužTT255382011kategorie 402010
AdrianJankoMužTT252352011kategorie 402111
AlexandrMihalkaMužTT258412009kategorie 4SK Oceláci Ostrava02212
ApolenaPechováŽenaTT245282010kategorie 4Elite Sport Boskovice02311
BeataJankováŽenaTT242252009kategorie 402412
SebastianKrykaMužTT9611082009kategorie 402513

Graf pohlaví

Graf kategorie