Logo

ocelacky_triatlon_2024_deti_3

Logo

Filtrační systém

Zapnout opakovač

Výsledky závodů

JmenoPříjmeníPohlavíChipStartovní čísloNar.KategorieTýmPlavaniDepo1KoloDepo2BehPocet okruhuCelkově v závoděPodle pohlavíCelkový čas
EllaTrochanováŽenaTT22782013kategorie 3Chlpaté gazely0:01:36.330:00:59.830:06:04.850:00:33.590:02:39.890110:11:54.49
AnnaŠpilerováŽenaTT22122013kategorie 3TITAN TRILIFE ZLÍN0:01:18.360:01:05.850:06:54.930:00:40.330:02:23.540220:12:23.01
NikolaFojtováŽenaTT22562013kategorie 3Tri Club Česká Lípa0:02:02.770:00:55.490:06:52.520:00:28.730:02:23.720330:12:43.23
MatyášVeselýMužTT234162012kategorie 3Veselí0:02:17.650:00:59.420:06:31.820:00:29.250:02:41.150410:12:59.29
KryštofHorákMužTT230122014kategorie 30:02:53.810:01:20.120:06:13.640:00:42.180:02:35.460520:13:45.21
KláraŠmukováŽenaTT22672012kategorie 3PK Bohumín0:01:46.370:01:00.070:07:41.300:00:29.640:03:07.700640:14:05.08
BarboraHolcovaŽenaTT22012014kategorie 3HOLCOVI0:02:30.430:01:05.940:07:36.840:00:25.550:02:46.940750:14:25.68
KryštofHudečekMužTT231132014kategorie 30:03:06.620:01:26.670:07:44.010:00:28.750:02:33.350830:15:19.40
MatějŠtenclMužTT235172012kategorie 30:03:06.170:01:17.190:07:52.460:00:34.820:03:02.290940:15:52.93
AntonínOlšarMužTT944902014kategorie 3DDT0:03:03.330:01:34.220:07:43.490:00:32.140:02:59.7501050:15:52.93
EliášMalecMužTT232142013kategorie 30:03:06.370:01:38.010:07:48.450:00:39.210:02:42.2901160:15:54.33
LukášVávraMužTT9581052013kategorie 30:03:17.710:01:22.830:08:26.210:00:32.390:02:41.2001270:16:20.35
MaxmilliánKožušníkMužTT238212013kategorie 3Atletika Havířov 19650:03:21.030:01:57.770:07:53.550:00:28.230:02:47.6801380:16:28.26
JanŠtěrbaMužTT237202013kategorie 30:02:59.580:01:48.140:07:47.840:00:39.580:03:50.4201490:17:05.56
SamuelDerfényiMužTT233152014kategorie 3FK Bospor Bohumín0:03:07.560:02:00.950:08:35.460:00:38.610:03:04.91015100:17:27.49
NellySmolkováŽenaTT22892015kategorie 30:04:04.810:01:09.660:08:32.150:00:32.340:03:09.5501660:17:28.50
DeboraČasarováŽenaTT22452014kategorie 3Msk Atletika Orlová0:03:47.450:01:48.510:08:48.990:00:26.920:02:59.6201770:17:51.48
LucieLaubrováŽenaTT22232013kategorie 30:02:40.790:01:46.420:10:04.200:00:32.230:03:50.1901880:18:53.83
MatějŠíblMužTT239222015kategorie 301911
JonášJuráňMužTT236192015kategorie 3Město Albrechtice02012
KryštofOrlíkMužTT229112015kategorie 3LightBike Havířov021-DNSDNS
NoemiPotrusilováŽenaTT22342014kategorie 3Rocktechnik triatlon022-DNSDNS

Graf pohlaví

Graf kategorie