Logo

ocelacky_triatlon_2024_deti_2

Logo

Filtrační systém

Zapnout opakovač

Výsledky závodů

JmenoPříjmeníPohlavíChipStartovní čísloNar.KategorieTýmDuatlonPocet okruhuCelkově v závoděPodle pohlavíCelkový čas
IsabellTrochanováŽenaTT936812016kategorie 2Chlpaté gazely0:06:12.090110:06:12.09
JindřichŠváchaMužTT941872017kategorie 2SK Tygři Černošice0:06:24.630210:06:24.63
MarekČasarMužTT9531002016kategorie 20:06:27.170320:06:27.17
AdamSmolkaMužTT9561032017kategorie 20:06:31.620430:06:31.62
MikulášZicháčekMužTT9601072017kategorie 2KILPI RACING TEAM0:06:34.680540:06:34.68
BeátaSchmidováŽenaTT938832016kategorie 2SK Oceláci0:06:39.890620:06:39.89
MatyášOlšákMužTT9551022017kategorie 2Kilpi kids racing Team0:06:49.580750:06:49.58
RozálieHudečkováŽenaTT927722016kategorie 20:07:00.280830:07:00.28
DamiánNevřalaMužTT949952017kategorie 2SK Oceláci Ostrava0:07:02.650960:07:02.65
MikulášChromíkMužTT9571042018kategorie 2MiLee Team0:07:03.4401070:07:03.44
AlbertMunkMužTT951972018kategorie 2VZS Ostrava0:07:07.9401180:07:07.94
MatyášPikonskýMužTT952992016kategorie 20:07:07.9801290:07:07.98
ŠtěpánZavadilMužTT945912018kategorie 20:07:11.09013100:07:11.09
AlanCigánekMužTT943892016kategorie 20:07:19.14014110:07:19.14
VáclavPodhorníMužTT940862018kategorie 2LightBike Havířov0:07:36.04015120:07:36.04
EmaKomendováŽenaTT937822016kategorie 2SK Oceláci Ostrava0:07:36.0501640:07:36.05
DavidŠilhánMužTT9541012017kategorie 20:07:43.59017130:07:43.59
AdélaŠmukováŽenaTT935802018kategorie 2PK Bohumín0:07:50.4601850:07:50.46
NatálieBielkováŽenaTT929742016kategorie 20:07:52.9201960:07:52.92
AnnaLátalováŽenaTT930752017kategorie 20:08:13.6902070:08:13.69
ZoraHolcovaŽenaTT925702018kategorie 2HOLCOVI0:08:50.7202180:08:50.72
AdamKrajníkMužTT950962018kategorie 2Ak0:08:59.31022140:08:59.31
LeontýnaCigánkováŽenaTT926712016kategorie 20:09:05.3002390:09:05.30
EvelínkaRadováŽenaTT934792017kategorie 20:09:13.94024100:09:13.94
BarborkaPikonskáŽenaTT933782018kategorie 20:10:10.61025110:10:10.61
VojtěchOrlíkMužTT942882018kategorie 2LightBike Havířov0:10:17.23026150:10:17.23
MužTT9449019700:40:07.22027160:40:07.22
OndřejWoznicaMužTT948942018kategorie 202817
DavidTobolaMužTT946922018kategorie 202918
TomášWoznicaMužTT947932016kategorie 203019
EliškaŠíblováŽenaTT939852018kategorie 203112
JohanaMatúškováŽenaTT928732017kategorie 203213
BarboraVorlováŽenaTT932772018kategorie 2Rocktechnik triatlon03314
ViolettePotrusilováŽenaTT931762017kategorie 2Rocktechnik triatlon03415
ZoeVrbováŽenaTT9631102017kategorie 203516

Graf pohlaví

Graf kategorie